O naší společnosti

Výroba tašek a folií Sapler a.s.

Sapler a.s.

Sapler a.s. je výrobně-obchodní organizací zaměřenou zejména na realizaci odnosných reklamních tašek s tiskem, která zaměstnává převážně zdravotně postižené zaměstnance. Vznik společnosti se datuje k roku 1998, kdy začínala jako malá firma zabývající se hlavně obchodem.

Při rozvoji naší společnosti jsme využili dlouholetých zkušeností s působením na trhu s obalovými materiály a postupně se rozrostli na podnik zaměstnávající přes 120 pracovníků.

V dnešní době disponujeme výrobními stroji na produkci fólie, její potisk a následnou konfekci různých provedení obalů.

Fólie vyrábíme převážně z HDPE, LDPE, LLDPE, MDPE, PP, BIO nebo i z recyklovaných materiálů a potiskujeme je až 8 barevným oboustranným potiskem.

Dle požadavků zákazníka mohou být odnosné reklamní tašky, fólie, pytle do odpadkových košů i jiné produkty vyrobeny z bio materiálů, které jsou ekologické.

Jsme držiteli certifikace Modrý Anděl (der Blaue Engel). Jedná se o nejstarší ekologickou značku na světě, která se uděluje výrobkům, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Naše produkty s certifikací Modrý Anděl jsou vyráběny ze spotřebního odpadu, kde se stávající produkty recyklují a následně se z nich vyrobí produkt nový. Tímto systémem se zajišťuje uzavřený oběh materiálu a zároveň také chrání životní prostředí.

Rovněž disponujeme velkým skladem materiálu, díky čemuž jsme schopni vyřídit Vaši objednávku ve velmi krátkém čase.